Víceúčelový hrnec TH0010

Víceúčelový kuchyňský hrnec TH-0010 značky Concept nabízí 5 různých způsobů přípravy jídla. Umí smažit, vařit, ohřívat, ale hlavně umožňuje zdravé vaření v páře a bezpečné vaření pod tlakem, to vše pomocí jediného přístroje – víceúčelového hrnce TH-0010 .
Je známo, že vaření pod tlakem (v tlakovém hrnci) je mnohem rychlejší než vaření v běžném hrnci. Tento způsob přípravy jídla vede k úspoře času a elektrické energie, což v dnešním nedostatku času a rostoucích cen elektrické energie, každý rád přivítá. Narozdíl od běžných tlakových hrnců, je víceúčelový kuchyňský hrnec TH-0010 vybaven elektrickým bezpečnostním systémem, který zajistí stoprocentní bezpečnost. Další zajímavou vlastností je funkce odloženého startu, která umožňuje připravit pokrm na vámi zvolený čas. A jak se takový víceúčelový hrnec čistí? Snadno a jednoduše, protože vnitřní vyjímatelnou teflonovou nádobu i víko můžete vložit do myčky.

Víceúčelový hrnec TH0010 - Další nastavení

Víceúčelový hrnec TH0010

Víceúčelový hrnec TH0010 - Celkem 2 produktů  
2999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Multifunkční hrnec Concept CK 9090 s 9+1 funkcí. Spotřebič, který umí upéct bábovku, smažit, vařit, grilovat, dusit, vařit v páře, opékat, připravovat fondue, fritovat a fungovat jako pomalý hrnec.

© 2009 Domaci-spotrebice.com | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.


Elektrik.cz, Sáčky do vysavače, Detektory kovu, Pro psy