Prodej na Slovensko

 

Také zákazníci ze Slovenské republiky mohou nakupovat v našem obchodě a využít tak atraktivních cen a široké nabídky výrobků, které na internetovém obchodě www.domaci-spotrebice.com nabízíme.  Zázemí kamenné prodejny a vlastního skladu zaručují okamžitou dostupnost nejprodávanějších výrobků i pohodlný, rychlý a finančně výhodný nákup.

 

Doprava zboží


Přepravní společnost INTIME zajišťuje dopravu veškerého zakoupeného zboží na Slovensko a ve spolupráci se svým smluvním přepravcem působícím na Slovensku doručuje výrobky k zákazníkovi. Za doručení zakoupeného zboží na Slovensko bude zákazníkovi účtováno poštovné ve výši 250 Kč. U více položkové objednávky bude výše poplatku stanovena naším pracovníkem při telefonickém ověření objednávky.

 

Úhrada zboží

 

Platba předem - bankovním převodem

Vámi objednané zboží uhradíte bankovním převodem na náš bankovní účet. Jakmile nám platba dorazí na účet, ihned Vám zboží vyexpedujeme.

UPOZORNĚNÍ: Při platbě bankovním převodem ze Slovenska musíte pro platbu nastavit dispozici OUR. Toto nastavení znamená, že veškeré poplatky spojené s převodem hradí odesílatel. V případě, že nastavíte jinou dispozici, například BEN nebo SHA, tak budeme považovat objednávku za částečně uhrazenou a nebude expedována. Důvodem jsou vysoké poplatky za přijetí zahraniční platby. Raději  doporučujeme využít dodání na dobírku.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

 

Záruka


Na nabízené zboží se vztahuje záruka 24 měsíců. Reklamace je možné uplatňovat u autorizovaného servisu dané značky na Slovensku.


© 2009 Domaci-spotrebice.com | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.


Elektrik.cz, Sáčky do vysavače, Detektory kovu, Pro psy