Vysavače

Sáčkové vysavače s vysokým výkonem, nízkou hlučností a moderním designem jsou stále oblíbené. Hledáte velkokapacitní vysavač nebo vysavač vyšší třídy či menší vysavač s velkou kapacitou sáčku? Pak si stačí jen vybrat z naší široké nabídky.

Vysavače - Další nastavení

Vysavače

Vysavače - Celkem 10 produktů  
1699 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač FIESTA má silný motor.Model je vybaven vysoce účinným HEPA filtrem 11, který zachytí mikroskopické částečky prachu. Hodí se tak ideálně i do domácnosti s astmatiky a alergiky. Díky praktickému držadlu pro přenášení a nízké hmotnosti modelu už ze sebe při úklidu nevypustíte duši. Textilní sáček pro opětovné použití minimalizuje náklady na provoz spotřebiče. Kovové teleskopické trubky a dokoupitelná hubice na tvrdé podlahy jsou samozřejmostí.
1399 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač FIESTA má silný motor.Díky praktickému držadlu pro přenášení a nízké hmotnosti modelu už ze sebe při úklidu nevypustíte duši. Textilní sáček pro opětovné použití minimalizuje náklady na provoz spotřebiče. Kovové teleskopické trubky a dokoupitelná hubice na tvrdé podlahy jsou samozřejmostí.
2999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Akční cena, zlevněno z 3999,- na 2600,- Sáčkový podlahový vysavač HOME CAR PET v jedinečném karbonovém designu je technicky výborně vybavený vysavač připravený zvládnout domácnosti s koberci i tvrdými podlahami, s malými dětmi i domácími mazlíčky.
1999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Podlahový sáčkový vysavač v designu černého karbonu HOME CAR PET MINI. Široké příslušenství pro úklid domu HOME, auta CAR a po domácím mazlíčkovi PET. Zvládne vysát koberce, tvrdé podlahy, dlažbu, i potahové látky.
3999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
ECO podlahová hubice na čištění koberců s klapkou na tvrdé podlahy na běžný úklid HOME, parketová hubice HOME, hubice do auta CAR, turbokartáč na zvířecí srst PET, prodloužená 0,5 m plastová trubka pro úklid ve výšce... to je vybavení vysavače HCP Spider.
2199 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Ultra tichý podlahový sáčkový vysavač Concept VP8310 PSST! s velkým objemem 4 l SMS sáčku s pogumovanými koly je vybavený standardní podlahovou hubicí a štěrbinovou hubicí s kartáčkem. Hlučnost pouze 68 dB! Tichou domácnost si prostě zamilujete.
2299 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač s výbavou zaměřenou nejen na domácí mazlíčky PET.Kromě standardní podlahové hubice nabízí i dva turbokartáče a 0,5 m plastové trubky navíc.
1199 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Červený sáčkový vysavač malých rozměrů a kvalitního zpracování
2499 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Akční cena, zlevněno z 3499,- na 2499,- Energeticky úsporný sáčkový vysavač s perfektními technickými parametry, účinným HEPA filtrem, nezničitelnou hadicí a garantovanou 5-ti letou zárukou na motor + hubice na parkety
3999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač s ultra širokým příslušenstvím HOME CAR PET SPIDER KID. Uklidíte dům s tvrdými podlahami, koberci, auto, sedačku po domácím mazlíčkovi, kuchyni po dětech, pavučiny pod stropem - vysajete prostě všechno, co budete potřebovat. Je vhodný pro domácnosti s alergiky: HEPA filtr 12 zachytí až 99,5% všech částic pod 0,06 mikrometrů, jako je pyl, spory plísní, výtrusy a zbytky roztočů a další alergeny. Ochráníte zdraví svojí rodiny. A bez přenášení! Akční rádius 11 m vám umožní vysát několik místností, aniž byste museli vysavač nosit k jiné zásuvce. Pogumovaná kola šetří vaše podlahy, nedojde k jejich odření.

© 2009 Domaci-spotrebice.com | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.


Elektrik.cz, Sáčky do vysavače, Detektory kovu, Pro psy